Witam! Nazywam się Agnieszka.  Przez ostatnie 18 lat pracowałam na etacie urzędniczym w sądzie. Wiele się tam nauczyłam – przede wszystkim dobrej organizacji pracy, terminowości wykonywania powierzonych mi zadań, czy też szybkiego pisania na komputerze. Lecz praca ta nigdy nie satysfakcjonowała mnie do końca. Brakowało mi wyzwań, nudziło mnie ciągłe powtarzanie tych samych czynności, nie było możliwości rozwoju swoich umiejętności, wykazania się, a także żadnych perspektyw na jakikolwiek awans.

W końcu postanowiłam coś zmienić. Nie wiem czy to wiek (w końcu przekroczyłam magiczny próg 40 lat 😊), czy jakaś wewnętrzna siła popchnęła mnie do zmiany swojej ścieżki kariery, ale wiem, że w końcu znalazłam dziedzinę, która całkowicie mnie pochłonęła. Jest nią wirtualna asysta. 

Każdą wolną chwilę poświęcam na poszerzanie swojej wiedzy, doskonalenie swoich umiejętności. 

Certyfikat z budowania stron na WordPress

Jestem osobą, która z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzi do realizacji powierzonych jej zadań. Uwielbiam wyzwania, jeżeli coś sprawia mi problem, to drążę temat tak długo, aż znajdę rozwiązanie. Cechuje mnie komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i profesjonalizm. Z obsesją wręcz tworzę plan swojej pracy, zadań do realizacji, ustawiam priorytety i po kolei odhaczam wykonane zadania. Nie wiem dlaczego, ale zawsze dużo lepiej mi się pracuje, gdy mam nawał obowiązków, niż gdy mi ich brakuje 😊.

Prywatnie jestem mamą 4 wspaniałych dzieci i kobietą po przejściach, rozwódką. Ale te negatywne doświadczenia na gruncie życia osobistego nie załamały mnie, a wręcz przeciwnie, pokazały mi jak silną osobą jestem. Pokazały mi, że jeżeli chcę, mogę dokonać rzeczy na pozór niemożliwych. A życie moje i moich najbliższych, zależy tylko i wyłącznie ode mnie i to ode mnie zależy, jak będzie ono wyglądało. Moje dzieci są dla mnie podporą i całym moim światem.

Scroll to Top